Gündüz Otel Hakkında

Gündüz Otel 19 yıldır sizlerle

Üstün hizmet ve konfor anlayışıyla buradayız.

Otelimiz sakin ve huzur verici bir ortamda, sempatik görünümü ile Toros dağları eteklerinde, meşhur KONYAALTI plajına 300 metrelik yürüyüş mesafesindedir. Konuklarımızın her türlü rahatlığı ve huzuru yasayabilecekleri nezih bir mekândır. 19 yıldır ayni bölgede 3 yıldız standartlarındaki, butik otelimiz, kalite ve güvenirliğinden asla ödün vermeden, konuklarımıza beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktadır.

Otelimiz temizliği, titizlikle hazırlanmış zengin açık büfe menüsü, güler yüzlü personeli ile misafirperverliğimizi sonuna kadar göstermektedir. Bütün odalarımızda balkon, klima, telefon, televizyon ve minibar bulunmaktadır. 55 yatak kapasitesi, açık ve kapalı bahçe restorandı, disco ve bari, TV Salonu, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ile siz değerli misafirlerimize profesyonel bir anlayışla huzurlu bir aile ortamı atmosferinde sürekli hizmet vermektedir.

23
ODA
2
Restorant
1
Havuz
19
Yıllık Tecrübe

Hizmetlerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.